ELİTE WORLDS OTELLER ZİNCİRİ 3 BİN PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU!

İstanbul başta olmak üzere Van gibi toplam da 8 oteliyle hizmet veren Elite Worlds Hotel 3000 personel alımı yapacağını açıkladı.

ELİTE WORLDS OTELLER ZİNCİRİ 3 BİN PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU!
ELİT WORLDS OTELLER ZİNCİRİ 3 BİN PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU!

Elite Worlds 2030 yılına kadar bünyesine 32 otel daha eklemeyi hedefleyerek, çalışan sayısını da 4 bin 500'e çıkarmayı planlıyor.

Markanın ikinci kuşak temsilcisi Elite World Hotels Satış ve Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, Türkiye genelinde 8 olan otel sayısını 2030’a kadar 32’ye çıkaracaklarını vurguladı. Başlangıçta sadece Elite World markalarının olduğunu ifade eden Bezaroğlu, şu anda Elite World Grand, Elite World, Elite World Comfy ve Elite World Go olarak 4 yeni markaları bulunduğunu söyledi. Bundan sonraki hedeflerinin franchising ve management modeli ile büyümek olduğunu belirten Bezaroğlu, “İlk franchising anlaşmamızı Samsun Atakum’da Elite World Comfy markasıyla yaptık. Yurtiçinde 81 ilde çalışmalarımız sürüyor. Öncelikli olarak Avrupa, Amerika ve Rusya pazarında görüşmelerimiz devam ediyor. Amacımız bu saatten sonra markamızı daha yükseklere çıkarmaktır” söyledi.